Novinky z domova

Letní slavnost

Také letos pořádáme ve venkovních prostorách Domova Beskyd tradiční letní slavost, ve dne 03.08.2018 od 14,00 hodin.  Těšit se můžete na živou hudbu v podání pana Karla a jeho rodiny, připravujeme veselý doplňkový program, soutěžní pásmo a bohaté občerstvení. Všichni jste srdečně zváni.   

Chodby k pokojům ožily…

Během měsíce června 2017 byl v domově realizován projekt Zlepšení prostředí, který finančně podpořila Nadace Umění pro zdraví. Náměty i výmalbu prováděli studenti Střední školy gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvkové organizace, oboru Aranžér a Propagace a reklama. Naše spolupráce však začala mnohem dříve. Dle našich představ studenti zpracovávali ve škole návrhy a zvažovali téma výmalby. Ze zaslaných návrhů zaměstnanci domova vybrali ornamenty inspirované jižní Moravou a Říši snů.

Den otevřených dveří Domova Beskyd

Dne 4. 10. 2016 od 9 do 16h pořádá Domov Beskyd Den otevřených dveří, v rámci celostátní akce Týdne sociálních služeb. Budete seznámeni s prostory domova i jeho posláním.Uvidíte ukázky prací klientů i technik práce s nimi, dozvíte se o nabídce služeb a aktivit pro klienty i jejich rodinné příslušníky. Nabídneme Vám drobné občerstvení a zodpovíme Vaše dotazy.

Kde nás najdete: Hlavní třída 2326, 738 01 Místek  (naproti Národnímu domu)