rezidenční místa

rezidenční místa 

II. KOLO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ NA REZIDENČNÍ MÍSTA

dle Vyhlášky č. 186/2009 Sb., o stanovení postupu při vyhlášení výběrového řízení na rezidenční místo, průběhu výběrového řízení na rezidenční místo a základních kritériích výběru rezidenta (o rezidenčních místech)

Název a adresa vyhlašovatele:

BESKYD FM, z. ú.

Hlavní třída 2326, 738 01 Frýdek Místek

IČO: 09470646

Rezidenční místa v oborech:

Návštěvy v Domově BESKYD od 15.3.2022

Dobrý den vážení. S radostí Vám oznamujeme, že ode dne tj. 14.3.2022 jsou ukončená vládní opatření týkající se prokazování očkování/testování COVID 19 návštěv v Domovech. Návštěvy už nemusíte objednávat ani hlásit dopředu, pouze pokud si berete klienta na noc nebo na více dní. Návštěvní hodiny: denně 9 -11 a 13 – 17. Stále platí: „Během návštěvy je nutné dodržovat veškerá interní režimová opatření daného sociálního zařízení. Návštěva musí mít po celou dobu nasazen respirátor třídy FFP2 (KN95) bez výdechového ventilu.

Volná pracovní místa - pracovník v sociálních službách

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – PEČOVATEL/KACharakteristika a místo vykonávané práce:Hlavní pracovní poměr (nebo dle dohody). Přímá péče o klienty (převážně seniory) s chronickým duševním onemocněním. Dvousměnný provoz (denní/noční 12ti hodinové směny)Práce vhodná i pro absolventy.Místo výkonu práce: BESKYD FM, z.ú. Hlavní třída 2326, Frýdek – MístekPožadujeme:kvalifikační předpoklady pro výkon pracovníka v sociálních službách dle zákona č.

Ježíškova vnoučata

Také letos jsme se zapojili do projektu Českého rozhlasu, Ježíškova vnoučata.V rámci něj nás navštívilo spoustu dárců, kterým tímto velmi děkujeme. Mezi nimi byli také zástupci Českých drah, cestovatel pan Ladislav Zibura, pan Hilčer s harmonikou a spousta dalších.

Stránky