Volná pracovní místa - pracovníci v sociálních službách

Pro naše zařízení hledáme na hlavní pracovní poměr pracovníka v sociálních službách.PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – PEČOVATEL/KACharakteristika a místo vykonávané práce:Hlavní pracovní poměr. Přímá péče o klienty (převážně seniory) s chronickým duševním onemocněním.DZR Beskyd, o.p.s. Hlavní třída 2326, Frýdek – Místek (www.beskydfm.cz)Požadujeme:- kvalifikační předpoklady pro výkon pracovníka v sociálních službách dle zákona č.

Značky: 

Volné pracovní místo - všeobecná zdravotní sestra

Nezisková organizace BESKYD DZR, o.p.s., Hlavní třída 2326, 738 01 Frýdek-Místek, poskytující nepřetržitou pomoc lidem s duševním onemocněním od 40-ti let věku hledá do svých řad všeobecnou zdravotní sestru s osvědčením k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu.Náplň práce: Poskytování zdravotní a ošetřovatelské péče klientům s psychickým onemocněním v pobytovém sociálním zařízení dle par. 50 z. č. 108/2006 Sb.

Krásnější vánoce v roce 2017 díky Ježíškovým vnoučatům

Také náš Domov se zapojil do projektu pro osamělé seniory - Ježíškova vnoučata. Zprvu nenápadný projekt s jednoduchým podtextem eskaloval do neuvěřitelných rozměrů a ukázalo se, že lidé chtějí být štědří nejen ke svým blízkým, ale i osamělým seniorům.Domov se zapojil do projektu s 28 přáními, dosud jich bylo splněno celých 25.Téměř okamžitě byla všechna přání rozebrána a klienti následně obdarováni. Těšit se mohli a nadále mohou z balíčků dobrot, nových hodin, předplatného denního tisku, obrazů, výzdoby v domově, ale také stimulujících dek či polohovacích pomůcek.

Značky: 

Chodby k pokojům ožily…

Během měsíce června 2017 byl v domově realizován projekt Zlepšení prostředí, který finančně podpořila Nadace Umění pro zdraví. Náměty i výmalbu prováděli studenti Střední školy gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvkové organizace, oboru Aranžér a Propagace a reklama. Naše spolupráce však začala mnohem dříve. Dle našich představ studenti zpracovávali ve škole návrhy a zvažovali téma výmalby. Ze zaslaných návrhů zaměstnanci domova vybrali ornamenty inspirované jižní Moravou a Říši snů.

Stránky