Volné pracovní místo - AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK

Charakteristika a místo vykonávané práce:

  • Hlavní pracovní poměr – zástup za MD. Plánování a realizace skupinových i individuálních aktivizačních činností pro cílovou skupinu osob s chronickým duševním onemocněním (převážně seniorského věku). Jednosměnný provoz – pouze ranní.
  • Práce vhodná i pro absolventy.
  • Místo výkonu práce: DZR BESKYD, o.p.s. Hlavní třída 2326, Frýdek – Místek

Požadujeme:

Výskyt nákazy COVID-19 v domově

Vážené rodiny a blízcí našich klientů.V minulém týdnu proběhlo plošné testování klientů i zaměstnanců zařízení, které prokázalo výskyt nákazy Covid-19 mezi klienty i zaměstnanci.Aktuálně je vedení domova v úzkém kontaktu s Krajskou hygienickou stanicí v Ostravě a společně tvoří opatření odpovídající situaci. V karanténě je celý domov. Zaměstnanci jsou poučeni a zaopatřeni ochrannými pomůckami. Chod Domova je upraven na infekční provoz.Návštěvy jsou zakázány a do odvolání nejsou povoleny ani výjimky.

ZÁKAZ NÁVŠTĚV od 05.10.2020

VÁŽENÍ,z důvodu zhoršující se epidemiologické situace v rámci MSK a ČR, se zřizovatel s ohledem na aktuální platná doporučení a nařízení MZČR, KHS MSK, rozhodl od pondělí 5. 10. 2020 pro úplný zákaz návštěv do odvolání.Výjimkou jsou návštěvy ke klientům v terminálním stavu, kterým po telefonické domluvě se sociální pracovnicí Bc. Silvií Večeřovou na tel. čísle: 724 383 772, bude návštěva umožněna. Děkujeme za pochopení.Ing. Libor Sladkovský, ředitel 

Pokyny pro návštěvy ke 04.09.2020

Od pátku 4. 9. 2020 jsou v našem domově aktualizovány podmínky pro realizaci návštěv klientů, v souladu s aktuálními nařízeními Ministerstva zdravotnictví ČR a Krajské Hygienické stanice v Ostravě.Návštěva k imobilnímu klientovi realizovaná na pokoji, musí být min. 1 den dopředu objednána zájemcem o návštěvu a to u SP Večeřové. Objednávat se můžete Po - Pá v čase 8:00-15:00 na telefonním čísle 724 383 772.

Volná pracovní místa - pracovník v sociálních službách

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – PEČOVATEL/KACharakteristika a místo vykonávané práce:Hlavní pracovní poměr (nebo dle dohody). Přímá péče o klienty (převážně seniory) s chronickým duševním onemocněním. Dvousměnný provoz (denní/noční 12ti hodinové směny)Práce vhodná i pro absolventy.Místo výkonu práce: DZR BESKYD, o.p.s. Hlavní třída 2326, Frýdek – MístekPožadujeme:kvalifikační předpoklady pro výkon pracovníka v sociálních službách dle zákona č.

Obnovení přijímání balíčků pro klienty a aktuální situace v Domově

Vážení rodinní příslušníci našich klientů, milé kontaktní osoby,sdělujeme Vám, že od čtvrtka 16.07.2020 obnovujeme možnost donášení balíčků klientům.Balíky budou dekontaminovány z vnější strany desinfekcí a následně předány klientům.Nadále sledujeme doporučení Krajské hygienické stanice, stále platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV u klientů.Připomínáme, že můžete využít videohovory pomocí aplikace SKYPE, příp.telefonní spojení sociální pracovnice paní Večeřové.  Nadále jsou zaměstnanci i klienti testováni na přítomnost protilátek, s využitím orientačních testů a výsledky jsou zatím NEGATIVNÍ.

Informace pro veřejnost

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci týkající se šíření viru COVID -  a v souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem Vám sdělujeme, že nadále přetrvává zákaz návštěv. Pro kontaktování Vašich blízkých použijte, prosím, telefonní spojení. Nabízíme také možnost zprostředkování videohovorů - pro tyto účely jsme založili účet v aplikaci Skype pod uživatelským jménem BESKYD DZR. Pomocí aplikace Skype můžete realizovat videohovory a hlasové hovory s Vašimi blízkými.

Stránky